Huvudkontor

Korsgrundsvägen 23, 68600 Jakobstad

Länsi-Suomi - Kristoffer Blomqvist | Mittauspäällikkö

Kristoffer Blomqvist

Mätchef

kristoffer.blomqvist@ostromap.fi

050 374 6250

Jesper Wikman

Avdelningschef - Maskinstyrning

jesper.wikman@ostromap.fi

044 777 0515

Länsi-Suomi - Ralf Tuorila | Johtokartoitus

Ralf Tuorila

Ledningskartläggning

ralf.tuorila@ostromap.fi

044 720 1408

Länsi-Suomi - Simon Ahlvik | Johtokartoitus

Simon Ahlvik

Ledningskartläggning

simon.ahlvik@ostromap.fi

044 721 8150

Länsi-Suomi - Jona Ahlvik | Mittauskonsultti, Johtokartoitus

Jona Ahlvik

Ledningskartläggning

jona.ahlvik@ostromap.fi

040 769 0275

Länsi-Suomi - Anders Björklund - Mittauskonsultti | Laserkeilaus

Anders Björklund

Mätkonsult | Laserskanning

anders.bjorklund@ostromap.fi

050 363 9843

Länsi-Suomi - Jennie Hästö | Mittauskonsultti, koneohjaus

Jennie Hästö

Maskinstyrning

jennie.hasto@ostromap.fi

044 290 7997

Länsi-Suomi - Thomas Bergman | Mittauskonsultti

Thomas Bergman

Mätkonsult

thomas.bergman@ostromap.fi

050 570 0631

Länsi-Suomi - Simon Hellström | Mittauskonsultti

Simon Hellström

Mätkonsult

simon.hellstrom@ostromap.fi

050 413 9840

Länsi-Suomi - Fredrik Fagerholm | Mittauskonsultti

Fredrik Fagerholm

Maskinstyrning

fredrik.fagerholm@ostromap.fi

044 726 6577

Länsi-Suomi - Sebastian Härtull | Mittauskonsultti

Sebastian Härtull

Mätkonsult

sebastian.hartull@ostromap.fi

044 751 8527

Länsi-Suomi - Patrik Forsman | Mittauskonsultti

Patrik Forsman

Mätkonsult

patrik.forsman@ostromap.fi

044 783 0100

Malin Blomqvist

Mätkonsult

malin.blomqvist@ostromap.fi

044 491 4125

Västra Finland

Tegelbruksgatan 47, 65100 Vasa

Länsi-Suomi - Kim Tuorila | Mittauskonsultti

Kim Tuorila

Avdelningschef - Västra Finland

kim.tuorila@ostromap.fi

044 322 6678

Martin Sjöskog

Mätkonsult

martin.sjoskog@ostromap.fi

044 712 2528

Länsi-Suomi - Fredrik Herrgård | Mittauskonsultti

Fredrik Herrgård

Mätkonsult

fredrik.herrgard@ostromap.fi

044 536 7608

Greger Bergström

Mätkonsult

greger.bergstrom@ostromap.fi

044 777 6659

Mattias Sjöström

Maskinstyrning

mattias.sjostrom@ostromap.fi

044 757 5673

Benjamin Nygård

Maskinstyrning

benjamin.nygard@ostromap.fi

044 739 1549

Rolf Frans

Kabelvisningar

rolf.frans@ostromap.fi

044 491 8889

Mellersta Finland

Teollisuustie 11, 60100 Seinäjoki

Keski-Suomi - Jussi Kivelä | Mittauskonsultti

Jussi Kivelä

Mätkonsult

jussi.kivela@ostromap.fi

044 773 7662

Pyry Karttunen

Avdelningschef - Seinäjoki

pyry.karttunen@ostromap.fi

044 485 8390

 

Jani Kariluoma

Mätkonsult | Kabelvisningar

jani.kariluoma@ostromap.fi

044 403 6253

Södra Finland

Oljevägen 10, 01530 Vanda

Etelä-Suomi - Jere Jokinen | Mittauskonsultti

Jere Jokinen

Avdelningschef - Södra Finland

jere.jokinen@ostromap.fi

044 765 1247

Ostromap - Mittauspalvelut | Logo white

Henri-juhani Matikainen

Mätkonsult

henri-juhani.matikainen@ostromap.fi

044 726 6510

Norra Finland

Liusketie 7, 90630 Uleåborg

Saija Pikkarainen

Avdelningschef - Norra Finland

saija.pikkarainen@ostromap.fi

044 475 8054

Pohjois-Suomi - Timo Matikainen | Mittauskonsultti

Timo Matikainen

Mätkonsult

timo.matikainen@ostromap.fi

044 321 8332

 

Jouni Lehtola

Mätkonsult

jouni.lehtola@ostromap.fi

044 427 1003

Oskari Poijula

Mätkonsult

oskari.poijula@ostromap.fi

044 491 6223

Tomi Nokelainen

Mätkonsult | Maskinstyrning

tomi.nokelainen@ostromap.fi

044 485 8375

Vesa-Pekka Hietala

Mätkonsult

vesa-pekka.hietala@ostromap.fi

044 430 9957

Ledning

Länsi-Suomi - Kristoffer Blomqvist | Mittauspäällikkö

Kristoffer Blomqvist

Mätchef

kristoffer.blomqvist@ostromap.fi

050 374 6250

Henrik Aho

Försäljnings- och utvecklingschef

henrik.aho@ostromap.fi

050 490 2087

Pääkonttori - Caroline Grankulla | Talouspäällikkö

Caroline Grankulla

Ekonomichef

caroline.grankulla@ostromap.fi

050 528 2239

Stefan Hagman

Verkställande direktör

stefan.hagman@ostromap.fi

044 374 0764