Försäljning

Länsi-Suomi - Kristoffer Blomqvist | Mittauspäällikkö

Kristoffer Blomqvist

Mätchef

kristoffer.blomqvist@ostromap.fi

050 374 6250

Etelä-Suomi - Jere Jokinen | Mittauskonsultti

Jere Jokinen

Avdelningschef - Södra Finland

jere.jokinen@ostromap.fi

044 765 1247

Länsi-Suomi - Kim Tuorila | Mittauskonsultti

Kim Tuorila

Avdelningschef - Västra Finland

kim.tuorila@ostromap.fi

044 322 6678

Jesper Wikman

Avdelningschef - Maskinstyrning

jesper.wikman@ostromap.fi

044 777 0515

Stefan Hagman

Verkställande direktör

stefan.hagman@ostromap.fi

044 374 0764

Henrik Aho

Avdelningschef - Norra Finland

henrik.aho@ostromap.fi

050 490 2087